EWT Mini Cube

Výkon
1500 W
7 kg

• , zakoupeno v Stavba-Stroje.cz

• Rozumná cena pro tento výrobek,pěkné provedení,snad bude sloužit i dosti dlouho.

Našla jsem to na internetu,protože u nás nic takového jsem v obchodech neobjevila.Krb bude využívaný na chatě,tak snad i dlouho bude sloužit.Opravdu bych tento výrobek doporučila všem.Dá se i při něm příjemně relaxovat !!!

Výkon
1500 W
7 kg

Elektrický krb DIMPLEX MINI CUBE

• Topný výkon: 1500 W
  • Výkon: 750 / 1500 W
  • Vnější rozměry: 37 x 33 x 20,5 cm
  • Hmotnost: 7 kg
  • Další informace: Efekt hořících polen Optiflame s možností vypnutí vytápění. Radiátor s ventilátorem o výkonu 1.5 kW, vestavěný do krbu lehce dodává teplý vzduch do místnosti. Pohodlné a jednoduché ovládání pomocí dvoustupňového spínače topného výkonu.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Stavba-Stroje.cz